Ödeme ve Teslimat

KARGO :

 Puzzlesepeti.com.tr'de 100.00 TL üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.

 

 100.00 TL altı siparişlerde 6.50 TL kargo ücreti alınmaktadır.


 

ULAŞIM SÜRESİ :

 

www.puzzlesepeti.com.tr siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda size ulaştırmayı hedefler. 

 


Hafta içi gün içerisinde saat 16.00'a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir.

 


Cuma günü saat 16:00'dan sonra ve hafta sonu vermiş olduğunuz siparişleriniz pazartesi günü kargoya verilebilmektedir.

Kargo takip numaranız ile paketinizin hareketlerini siparişi verdiğiniz günün akşamı saat 22:00'dan sonra kargo sisteminde görebilirsiniz.(Üye olan kullanıcılar için geçerlidir.)

Şirketimiz pazar günü kargo şirketlerinin tatil olaması sebebiyle çalışmamaktadır.

Ürünün size teslimatı sipariş verdiğiniz il'in kargo durumuna göre değişmekte olup, siparişinizin takibini, ürünün kargoya verilmesinden sonra size tarafımızdan ulaştırılacak kargo takip numarasıyla yapabilirsiniz.

Detaylı bilgiyi kargom nerede ? bölümünden takip numaranızı girerek edinebilirsiniz. 

 


www.puzzlesepeti.com.tr yukarıda yazılanlar ışığında en çok 3 iş günü içerisinde siparişinizin elinize ulaşmasını amaçlar.

 


Teslimat adresinde bulunmadığınız takdirde Kargo firmamız kapınıza "ziyaret notu” bırakacaktır. Bu durumda ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 iş günü içerisinde teslim almak zorundasınız aksi takdirde siparişiniz şirketimize geri gönderilecektir.

 

 

ÖDEME İŞLEMLERİ :

 

Sitemizden yaptığınız alışverişler için 4 farklı ödeme imkanına sahipsiniz.


1-) VİSA : kredi kartınızla gerekli bilgileri girip online olarak yapabildiğiniz ödemedir.
(Sitemiz 6 banka tarafından güvenlik onaylı ve 128 Bit SSL koruma sertifikasına sahiptir.) Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz. 
 
 
 
2-) BKM EXPRESS : BKM Express ile ödeme yaparken www.bkmexpress.com.tr sayfasına yönlendirileceksiniz. BKM Express sitesine üye olurken kullandığınız kullanıcı adı ve şifreniz ile uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir. Karşınıza gelen ödeme ekranından işlem yapmak istediğiniz kartı seçerek kolayca ödeme yapabilirsiniz. Alışverişinizi tamamladıktan sonra otomatik olarak www.puzzlesepeti.com.tr sitesine döneceksiniz.
 
 
 
 
3-) HAVALE/EFT : Bu yolu kullanarak ödeme yapmak istediğinizde, iletişim bölümünde bulunan ödeme bildirim formunu doldurmanız gerekmektedir. Havale ile yaptığınız alışverişlerde, ödemenizin 2 iş günü içerisinde gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu süre zarfında siparişinizdeki ürünler sizin için ayrılmaktadır, fakat ödemesi gerçekleşmeyen siparişler bu süre sonunda iptal edilecektir. Hem müşterilerimizin hem de firmamızın mağduriyetini önlemek için, havale veya EFT si banka hesaplarımıza geçmeden sevkiyat yapılmayacaktır. 
 
 
 
4-) KAPIDA ÖDEME : Kapıda nakit ödemelerde kargo firması aldığınız ürünün ve kargo ücretinin üzerine kapıda ödeme bedeli adı altında ekstra 6 TL ücret almaktadır.
 

 

Bütün masraf kalemleri faturanızda yer alıp, faturanızda yer almayan ödeme kalemlerini kesinlikle KARGO YETKİLİSİ'ne ödemeyiniz.

 


 

IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.